HRT i pretplata

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HRT i pretplata

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Platiti ili ne…

naime
danas sam saznao da se krecu misteriozni tipovi po Zagrebu i popisuju automobile ( pogotovo sa reklamam na osobnim kombi vozilima i kamionima ) te ce isti dobiti retroaktivno racune za pretplatu i to ni manje ni vise vec 80 kn po vozilu

naravno ja to nebi…
dali postoji kakav pravni ili neki drugi okvir da se iskoristi i da se neplati

Sto sa firmama koje imaju 5 zaposlenih a 7 ili vise vozila? nemogu slusati odjednom nego najvise 5 radija

Dali da izvadim radio iz teretnih vozila i jednostavno kazem da mi dokazu da sam ga imao?

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

@caccone
izgleda da je nakon referenduma krenulo "usklađivanje" s tekovinama EU [lol]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Izgleda….al cuo sam da naplacuju retroaktivno…
to me hebe…i ko da imam i TV i Radio u autu…
i plus 20 kn jer imam firmu…

kakvi idioti….
najbolje da podignu i porez na tvrtku i davanje turistickoj zajednici i HGK …jer hebiga imam koristi od svega toga

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Pa povadi van i gotovo, kako će ti oni dokazati da si imao radio?? Možeš i staviti samo CD player pa neće imati osnove za naplatu jer nemaš radio prijamnik (iako te može i dalje hebati ZAMP ako mu već ne plaćaš, ali to je neka druga priča)

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Pa ovo je žešća ludnica. Treba oplest sve koji imaju mogućnost slušanja radija na mobitelu [lol]


Pa povadi van i gotovo, kako će ti oni dokazati da si imao radio?? Možeš i staviti samo CD player pa neće imati osnove za naplatu jer nemaš radio prijamnik (iako te može i dalje hebati ZAMP ako mu već ne plaćaš, ali to je neka druga priča)

nema povadi van
svaki novi auto se prodaje sa radiom…
neznam za CD player koji nema tuner…osim onih prenosivih
Ima jos kakav prijedlog

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Ne plaća se sušanje radia kao što se ne plaća gledanje TV-a već je to jedna vrsta kvazi poreza na prijemnik…
A što se tiče veće cijene kod firmi – to ti je poticajno okruženje u kojem svi radimo, meni je svaka pizdarija skuplja jer se radi o firmi, od plaćanja parkinga do HEP-ove struje, vode i dr…

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."

al ja mogu rec…
dragi moji
ja imam telefon sa radio prijemnikom i placam radio frekvenciju u tom racunu
i tako slusam radio koji ionako neslusam…
zar ne?
postoje vec oni neki bluetoth uredjaji kaj se utaknu u upaljac pa prenose zvuk?!zar ne?

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

http://www.gopetition.com/petitions/promjena-zakona-o-hrt-u.html

free flow information


Platiti ili ne…

naime
danas sam saznao da se krecu misteriozni tipovi po Zagrebu i popisuju automobile ( pogotovo sa reklamam na osobnim kombi vozilima i kamionima ) te ce isti dobiti retroaktivno racune za pretplatu i to ni manje ni vise vec 80 kn po vozilu

naravno ja to nebi…
dali postoji kakav pravni ili neki drugi okvir da se iskoristi i da se neplati

Sto sa firmama koje imaju 5 zaposlenih a 7 ili vise vozila? nemogu slusati odjednom nego najvise 5 radija

Dali da izvadim radio iz teretnih vozila i jednostavno kazem da mi dokazu da sam ga imao?

To vec rade godinama samo su sad vjerojatno pojacali tempo posto HRT posluje "vrhunski". Ne znam tko je izvalio da je to uskladjenje s EU – prica budalastine. Nek si procita zakon o pretplati i pogleda datum kad je donesen. Zakon je kretenski ali je NAS izum.

što ovdje sindikati ne organiziraju referendum za ukidanje TV harača!???? skupili bi barem 1.000.000 potpisa i adio HRT! kako mogu bez harača funkcionirati RTL, NOVA TV, RT2 DOMATV i masa manjih lokalnih stanica, samo gamad iz HRT su kao svete krave????? pa dokle više tako? koji smo mi glup narod! i neka smo ušli u EU, trebamo biti robovi kad nemamo mozga!


http://www.gopetition.com/petitions/promjena-zakona-o-hrt-u.html


Potpisao….dalje?!

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

New Report

Close