Ulagači, evo što vam domaći stručnjaci poručuju 35 sati prije 2012.!

Naslovnica Forum Komentari članaka Ulagači, evo što vam domaći stručnjaci poručuju 35 sati prije 2012.!

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Vidi vidi Ljubo ima životinjske instinke..Pazi se sad baba Ljubo.

Stručnjaci!? [lol]

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Floskule ljudi koji uglavnom nikada nisu radili na trzistu/za trziste. Bedastoce. Pogotovo je Jurcic bezvezan…i htio je biti premijer? Cega’? Ljubuskog?

BigBoffin

ha ha ha to sve sam vam mogao i ja reći

Podsjecaju me na komentare nogometasa prije utakmice. Nisam ni trebao citat tekst, mogao je zvucat i jednostavnije
kao “neman blage veze”. Al pazi bombasticnog naslova “Ulagaci evo sto vam domaci strucnjaci porucuju 35 sati prije 2012”
Ovakav tekst i naslov mozes copy paste svake godine…

Vjerujem da je većina napisanog korisna/primjenjiva itd. Ipak htio bi istaknuti izrečeno od g. Novotny-a..citiram
“Valja obratiti pozornost na manja i srednja poduzeća na koja se dosad nije obraćalo dovoljno pažnje.”
Iz prakse vlastitog posla () mogu potvrditi ispravnost odluke da se više posveti pozornost malim i srednjim poduzećima.
To je iz jednostavnog razloga što se broj malih i srednjih poduzeća mjeri u desecima tisuća. Da se stvari poslože na način da svako malo poduzeće zaposli samo jednu osobu to bi polučilo veći učinak na zapošjlavanje nego ijedna povlastica koja bi išla u prilog 10 najvećih HR poduzeća.
Ako se donesu odluke u tom smjeru problem broja nezaposlenih će se istopiti kao snijeg u proljeće.

To je iz jednostavnog razloga što se broj malih i srednjih poduzeća mjeri u desecima tisuća. Da se stvari poslože na način da svako malo poduzeće zaposli samo jednu osobu to bi polučilo veći učinak na zapošjlavanje nego ijedna povlastica koja bi išla u prilog 10 najvećih HR poduzeća.
Ako se donesu odluke u tom smjeru problem broja nezaposlenih će se istopiti kao snijeg u proljeće.

u svim malim poduzećima uglavnom je manjak zaposlenih, zaposlenici su uglavnom zatrpani poslom i svima bi odgovarala neka pomoć, a najveći nedostatak je na upravljačkim mjestima, većina "gazdi" misli da samo on može odraditi šefovski i organizacijski zadatak.
i kad priznaju da nemaju dovoljno znanja nemoguće je platiti nekog managera za realnu plaću sa doprinosima, ali treba omogućiti ekipi sa fakulteta da budu jeftini za zapošljavanje

New Report

Close