Izjava Josipa Tice

Naslovnica Forum Komentari članaka Izjava Josipa Tice

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Ne slažem se !

Nužno je odmah zaustaviti pad prema dnu !

.

Vidim da ste moj komentra izreazli…

Isprika..zaboravio sam poslati komentar:-)

Nužno je reformirati ekonomski fakultet,a možda ga i ukinuti…Tica okreni se oko sebe i kreni sa rezovima…
Ili kako je prof. Pavuna rekao,ekonomija se treba izučavati paralelno uz neku temeljnu struku…možda je čak u malo većem obimu ubaciti u srednješkolsko obrazovanje…

Sječate li se suđenja profesorima sa Ekonomskog fakulteta ?

Neki su studenti morali za ispite dati Eure , neki pice a neki i guzice .

.

Blagoslovljen Božić i Sretna Vam Nova Godina !

[kiss]

.

Ja se slazem sa profesorom Ticom. Ljudi prestaju trositi, firme prestaju investirati ne zato sto je lose nego zbog toga jer ne znaju koliko lose moze biti u buducnosti. Jednom kada se odkloni neizvjesnost, ma kako lose bilo, potrosnja i investicije ce rasti.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Dok god se nerad i nečast honoriraju, mi ćemo uvijek biti dno dna. Dakle nije mi jasno koje dno dotični čeka.
Nema te zemlje koja bi mogla apsorbirati kriminal i korupciju i gledati u bolju budućnost kad ju pljačkaju oni koji bi trebali stvarati uvjete i okvire da zemlja i ljudi koji ju čine naprave korak naprijed. U ovoj zemlji grabežljivi mediokriteti sjede na najvažnijim mjestima i jedino do čega je njima stalo je pljačkati državne, gradske i općinske blagajne dok ostatak nijemo gleda kako to rade i čeka neko čudo, koje se neće dogoditi.

Ne pljačkaju oni koji koji bi trebali stvarati uvjete, oni su jednostavno nebrazovani i potkupljivi pa su za sitnu lovu dali stranim bankama, ht-u , ini da legalno uzimaju miljarde iz hrvatske.
To je kažnjivo djelo ali ne teške krađe nego veleizdaje.

New Report

Close