Hakela 9

Naslovnica Forum Razno Prijedlozi i primjedbe Hakela 9

Na njegovu molbu procitano iz mikinog posta ,otvaram anketu za ili protiv Hakelinog povratka.
Sto se mene tice vec danas moze doci.[smiley2]

Kupnja – “DDJH-R-A” Prodaja – “DDJH-R-A”
Količina Cijena Količina Cijena
102 153,01 413 154,89
39 152,50 1H 154,90
50 151,04 200 155,00
75 151,03 94 157,88
100 150,70 131 157,90

neka dođe. zabrane pisanja nisu dobre.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

Hakela je kupio od PTKM auto,a jako puno malih i novih je navukao uredno…
Nisam za njegov povratak

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Nema potrebe za povratkom, Mika uredno prenosi njegove poruke, hi,hi,hi, uostalom trebali ste malo pisati na forumu Centar investiranja da vidite sa kakvim veseljem se moderira druge korisnike i još se time javno hvali.

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

mislim da hakela nije kupio auto od petrokemije,

on je to samo izjavio, onako u njegovom stilu, bacio je bombu pa tko ziv, a tko mrtav.
ja mislim da je on jos u petrokemiji, dapace dokupljivao je po 230.

neka pise…

vjeruj mi, isplati se cekati, pa makar cekali i godinama...

Ja sam za njegov povratak, dobar je on dečko…

Tko hakeli brani pisati? jedna nick za koji se čovjek vezao, to nije dobro za njega, previše emotivno reagira, kako kod nicka tako i kod moderatora, trebao bi biti hladniji bare prema tim stvarima

Ja sam protiv povratka Hakele. Prekršio je sva moguća forumska pravila i sasvim je narušio komunikaciju među forumašima.


Hakela je kupio od PTKM auto,a jako puno malih i novih je navukao uredno… Nisam za njegov povratak

To stoji i pumpao je i SLPF ,ali ima dosta koji tjeraju vodu na svoj mlin.Zao mi je onih koji su izgubili,ali vec je puno puta ponovljeno da ne nasjedaju na takve informacije vec da samo procijene dionicu,sto i sam cinim prije kupnje.


mislim da hakela nije kupio auto od petrokemije, on je to samo izjavio, onako u njegovom stilu, bacio je bombu pa tko ziv, a tko mrtav. ja mislim da je on jos u petrokemiji, dapace dokupljivao je po 230. neka pise…

Hakela JE kupio auto,što se tiče dokupljivanja na 230………ha,ha

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


Tko hakeli brani pisati?

Koliko sam shvatio, moderator brani nakon što mu je potonji zaprijetio… Ako ga sad vrate, mozda ce svatko pomisliti da moze nekaznjeno prijetiti [smiley6] ?

"Wide diversification is only required when investors do not understand what they are doing." - Warren Buffet

Ma on je jedan od najgorih navlakača na ovom forumu i još k tome bezobrazan. Treba li tu što uopće komentirati.

[color=blue][i]NA STRANI ISTINE !!![/i][/color]


mmstanic: ” Hakela je kupio od PTKM auto,a jako puno malih i novih je navukao uredno… Nisam za njegov povratak ” To stoji i pumpao je i SLPF ,ali ima dosta koji tjeraju vodu na svoj mlin.Zao mi je onih koji su izgubili,ali vec je puno puta ponovljeno da ne nasjedaju na takve informacije vec da samo procijene dionicu,sto i sam cinim prije kupnje.

Onaj tko recimo danas dođe na forum u svrhu da nešto nauči,došao je možda i po nekakav savjet,ali ne zna što je navlakuša,pa taman mu i neko reko da se pazi navlakuša……
Ako netko napiše o tvrtki xy dosta brojčanih podataka,početnik će mu i vjerovati…..

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

New Report

Close