Nedjeljom u 2: Mamić planuo, psovao i teško optužio Maleša

Naslovnica Forum Komentari članaka Nedjeljom u 2: Mamić planuo, psovao i teško optužio Maleša

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

ukoliko ste, kao i ja , donekle ‘simpatizer’ mamića , što bez imalo šale kažem da jesam ,onda ovaj naslov je zaista djelo nekog tko jako se protivi zdravku mamiću… čovjek je u emisiji bio isprovociran ,nije se dao ,i normalna stvar da će puknut… eto,to je moje mišljenje ..hvala

Sinisa, ako je tvoje misljenje da ‘nam se prema kucnom odgoju nalaze da ne prijavimo ktaorupciju jer nismo ‘spije’ ‘ onda ti ja mogu poruciti da si neodgojen. Vrlo skoro ce ovog prostaka kao I sve druge prostake razbiti vrlo skoro upravo taj Jovanovic koji je za njega mala beba. Povraca mi se od prostaka I lopina koji se u javnosti predstavljaju kao neki narodni pozitivci dok ispod stola kradu novac od grada I ne placaju porez. Jos vise mi se povraca od izgubljenih dusa kao sto si to koji brane ovakve krim-debile tipa Mamic.

Ovo je zabrinjavajuće, ovo nije moguće nigdje, jer nije normalno, nigdje na svijetu osim u HR. Ovaj se izruguje svima kao i njegove dosadašnje preslike u politici koje su na izdisaju.

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

dobro u redu poštujem vaše mišljenje i zahvaljujem na tome.. al ajde molim vas objasnite mi onda ovo..dakle,u jednom trenutku u emisiji zdravko mamić je na pitanje (nisam siguran sad koje) odgovorio da takav nije hrvatski zakon i dok se on ne promijeni on neće ništa sam mjenjat…zar nije u pravu ?? i zar nije u pravu kad je rekao da hrpa kretena ,onih zgubidana što prosvjeduju protiv njega su najobičniji kriminalci ..zar nije i tu u pravu?? zar vi to ne biste radili šta on radi ??? ne biste uzimali dio kolača koji vama pripada ??? mislim , ne branim gospodina mamića nikako,niti govorim da je pošten itd…daleko od toga…ali se divim kakve sposobnosti ima … kako ljudi govore bez razloga mamiću odlazi itd a neargumentirano to viču ..i da ,vi biste prijavili korupciju u kojoj vi sudjelujete a nitko nema dokaza ?? mislim da ne..hvala

Nadam se da ce ga srediti Uskok i da ce platiti porez sa kamatama na sve te milijune Eura nogometnih transfera koje je ostvario kao osobni prihod sebi i svom bratu. Takodjer se nadam se uskoro pasti i osoba iz porezne koja stiti, jer netko ga nedvojbeno stiti kad tolike novce vrti bez da kunu plati drzavi. Malo po malo…stvari ce se odmotati…odmotale su se oko Sanadera pa ce odmotati i oko ovog neotesanog bosanca.

Mislim da je Gosp. mamića trebala ugostiti poljoprivredna emisija, koja ide malo ranije, a ne nedjeljom u dva.
Stankoviću, Stankoviću razočarali ste me.

Bolje pametno ležat nego ludo radit F.B.D.

ipak mislim da je najveća laž i da treba uć u anale,
to da on u dinamu nema nikakve zarade i da mu je plaća bila 6000 kuna,
a da je sada 10 000.
ovo je fakat vrh vrhova laži….

tocno! slazem se sa sinisa123
pogotovo kada je i sam stankovic dosao do zakljucka ”da je zakon los”!
drugim rijecima ,Mamicu kriv si jer postujes zakon”. pa nije ga on krojio niti ce vec se samo prilagodjava i radi po zakonu.
Zao mi je sto se Maminjo nije snasao kada mu je pustio snimku od prije 4 godine.
zelim reci da mamic ne trazi od eduarda dinamovu lovu vec svoju koju mu je posudio ko zna gdje i kad,mozda negdje na ribiciji te stoga taj novac nema nikakve veze sa Dinamom!
Isto tako Dinamo i pravi dinamovci bi trebali forsirati da Da Silva plati u dinamovu blagajnu 25% od Arsenalovog dijela ugovora itd. i isto tako od Sahtjara! Nitko se ne sjeti kako je Dinamo tu POKRADEN!

Pohvalio se kako je za vrijeme rata donosio braniteljima cigarete,hranu itd….sigurno smatra da zaslužuje i on čin generala…..zašto nisi uzeo pušku u ruke đubre jedno…

Da Silva plati i vrati pokradenu dinamovu blagajnu!
briga me kaj si duzan Mamicu no Dinamu plati 25% od Arsenalovog dijela pa od Sahtjarovog itd.
Nije to potpisao Mamic vec ti u prisustvu odvjetnika(znaci savjetovan si,punoljetan si) i vrati pare klubu koji te je lansirao gdje i jesi!

Mamić je muljator ali ništa manji od nekih naših uglednih odvjetnika, predsjednika gospodarskih komora, predsjednika uprava i sličnih o kojima nikada ni riječi.
Ova ojadni stnković se kuži u sve od vjere, politike, sporta, ekonomije.
Kad taj počne prodavat svoju pamet nema mu ravnog, ipak još uvijek je samo novinarčić na htv-u.

Zašto političari toleriraju Mamiću razna sranja koja izvodi godinama ?

Zato jer je tu prisutna sprega Mamića i HNSa sa političarima.

Mamić i bratja asorbiraju koncetrirano gnjev malih ljudi na nogometnim stadionima gdje se ljudi ispucaju
i nemaju potrebu protestirati i sve razbijati po ulicama i trgovima .

Tako će biti u budućnosti : mali miš Jovanović će 4 godine pisati ( u folu ) zakone protiv Mamića i navijaća kao i političari prije njega .

.

Nećeš razbojniče ….

New Report

Close