Granićeva veza s Hypom – milijun eura

Naslovnica Forum Komentari članaka Granićeva veza s Hypom – milijun eura

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Nije istina da je Granić dobio Mazalicu od Hypa.

On je dobio samo 200.000 Eura godišnje za konzultanske usluge .

.

Koji ljigavac.

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

Baš zanimljivo. 16600 Eura mjesečno. Što je bio predmet konzultacija? Kako sakriti proviziju?

Hrvatski ekonomski preporod - reforma.forumhr.com, xreforma.wordpress.com

Otkud u podnaslovu 800 000€?

Govnar ljigavi. Potpuno je jasno da bi on trebao biti optuzenik, a ne svjedok. 200.000 eura za konzultacije?? Koje konzultacije? Jasno je da se radi o mitu. Samo zadnja kmica bi se bavila takvim poslom. Kao, lobiranje…ha!

Moga bi šjor Ivo iz Splita za cimera dobiti Šjor Matu iz Baške Vode…

igra rocknroll cela jugoslavija…………a možda je i kreditić prebijen s uslugama konzultacija. oni stvarno imaju hrvatsku, a mi imamo imaginaciju.

Kaže čovjek, dobio 300 000 dojč marki kredita a da nije ni išao u banku?????? molim ?????? pa kaj smo mi budale?????????????

ugovor mu je 3 puta produljen. Znači prvi 200.000 + još tri puta tako 🙂

Project developer šta ti je to momak?!

… dobrica mate nekako sumnjivu djeluju… najjača mu je ona da nije niti treba ić u banku da bi diga kredit od cca. milion kuna … mate care…

DAJ PET !!!

meni je najbolja fora što se niti mate niti ivo ne mogu braniti istinom……. [lol]

zašto je bavljenje politikom toliko privlacna djelatnost i nadasve unosna
još kad je država negativno i sa namjerom i ciljem prenormirana pravno diletanski uređena tajnama i tajnim dogovorima i savezima zavijena smišljenom i zlocastom dirigiranom povješcu kakva je naša obicni lopovcici i mangupi koji se bave klasicnim krimnalom iz profesionalne i socijalne grupacije i orjentacije su za ove iz politicke privredne su moralna poslovna vertikala sa puno više osjecaja za red rad ustroj i osjecaj vrijednosnih velicina sve skupa jeza i magla oko nas samo da nebude ona narodna koje ugasio svjetlo ….. p…. m….

razumjevanja za odobrenje moderatora ja imam a dali je je to moralno i korektno odlucite sami kao i clanovi foruma

Kada gledam ovaj Mato, onaj Ivo, ispada da za Hrvatsku niti Dalmatinci nisu bili ništa bolji od Hercegovaca…

New Report

Close