Tele2 anonimnog korisnika tuži za štetu od 400.000 kuna

Naslovnica Forum Komentari članaka Tele2 anonimnog korisnika tuži za štetu od 400.000 kuna

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

U svezi s ovim potakla me jedna druga priča koja se može provjeriti na Njuškalu ili Oglasniku. Ako se ne varam Tomato je prepaid usluga za koju se moraju kupovati bonovi. Kako onda može doćo do situacije da pojedinci nude tomato brojeve (sim kartice) napunjene i s iznosima do 2.000 kn za 250 – 450 kn? Napominjem da nisam stručnjak za telekomunikacije.

Vjerojatno ovako: Vaš link

pa dobro sto ima veze da je netko i od tele2 napravio ovcom jer i oni svakog dana dosta korisnika cine ne samo ovcama nego i teladima i kravama itd,,,,bas mi drago

voli vas andmar

S obzirom na profesionalnost ljudi u Tele2 i činjenice da za svaku nesposobnost optužuju “Sustav”, te činjenice da za web shop nemaju SSL tako da svaka šuša koja imalo poznaje mrežne tehnologije može presresti primjerice broj kreditne kartice uopće me ne čudi da su toliko nesposobni da im je netko uspio nabiti račun. Zadnjih godinu-dvije čini se da se svojski trude biti nesposobni. Trebali bi oni tužiti taj svoj “Sustav”. Ili mu dati otkaz…

New Report

Close