Krajem srpnja 287.595 nezaposlenih

Naslovnica Forum Komentari članaka Krajem srpnja 287.595 nezaposlenih

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Kada su 2000.-2003. bila na vlasti katastrofičari iz Kuku-Lele koalicija bilo je 400.000 nezaposlenih , i to nije bio problem , a danas

kad je nezaposleno 287.595 osoba to je problem ?

.

ja bih rekao da je POGRESNA STATISTIČKA METODOLOGIJA dovela do ovako malog broja jer realno nezaposlenost je oko 400 000 i to sve vecinom mlade osobe koje ce naplatiti ovoj vladi i svim vladama koje slijede jer ce po sili prirode naglo doci do svojih pozicija jer ih sprecavate da napreduju ,a nacin na koji ce doci bit ce REVOLUCIJA i to ona čista iskristalizirana a to je svi NESPOSOBNI ĆE TE PASTI U OVOJ KRIZI a to ste vi koji ste u ovoj privatizaciji sve pokrali uz pomoć zakona i ljudi koji su donosili te zakone i HDZ i SDP i svi njihovi sateliti —- meni je žao ali MOJU LIJEPU MI UBIŠE!!!!volim vas sve ali ne pise se dobro ,,,,,,,andmar

voli vas andmar

Interesantno da subotom , nedeljom i neradnim danima skoro nitko ne piše na ovom Forumu !

Zaključujem :

da velika većina vas koji moralizirate i napadate razne lopine ustvari ste najveći lopine u Hrvatskoj , jer za vrijeme rada , pišete na forumu na tvrtkinom računalu , koriteći impulse koje plaća tvrtka .
Ne radite već gubite vrijeme na tvrtkinom računalu ! Jeste li i sa tvrtkinog računala zvali rođake u Australiju i Južnu Ameriku ? Jeste li već maznuli u tvrtkinom Wc u sapun i tvrtkin toalet papir ?

[tongue] [tongue]

A jeste li čuli za samozaposlenje ?
Otvorite svoju tvrtku ili obrt sa malo kuna !
Vratite se na selo u zavičaj , na ognjište , poljoprivredi !
Lovite ribe u bogatom moru !
Nema kod nas nezaposlenih .
Ima samo onih koji neće raditi !

New Report

Close