Kosor: Tražimo ratu u francima s početka otplate kredita

Naslovnica Forum Komentari članaka Kosor: Tražimo ratu u francima s početka otplate kredita

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

nema muda da traži rate po tečaju 1:1, sad će se opet josipović tome prvi dosjetiti i pokupiti slavu.

Ne znam zašto Kosorica uopće brine o tim mustrama, to su ionako birači oporbe, curice s RTlea, Aleksandar Stanković, Modni mačak i slični.
Nema među njima možda ni 10% birača HDZea…..
Eto ih Rohatinskom i Milanoviću pa neka ih spašavaju

Uz znanje inajsd info ti nije potreban.........


Ne znam zašto Kosorica uopće brine o tim mustrama, to su ionako birači oporbe, curice s RTlea, Aleksandar Stanković, Modni mačak i slični.
Nema među njima možda ni 10% birača HDZea…..
Eto ih Rohatinskom i Milanoviću pa neka ih spašavaju

Čini se da si ipak ti prava mustra, a da ne kažem čipka! [kiss]

A i ti uzeo kredit u chf, pa gdje ti je pamet bila?

Uz znanje inajsd info ti nije potreban.........

alo … ja bi kupio CHF po 5,80

koja antikapitalistička država … samo pomaže propalitete …

a da vlada pomogne i nama investitorima pa nam omogući kupnju CHF po 5,80

nevjerojatno, najbolje prođu siromašni, zaduženi, … jad i čemer

a investitori .. ko ih šiša

zato poštovana gospođo Kosor omogućite i nama drugima i drugačijima da pod jednakim uvjetima da dođemo do CHF-a

eto to je eklatantan primjer antipoduzetničke klime

cijela država se pretvara u geto siromaha, nesposobnih preuzeti rizik, … koji jedva čekaju da se proglasi nekakva elementarna nepogoda, pa da pokuše neku pomoć, …

sad sam stvarno bijesan

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

alo … ja bi kupio CHF po 5,80

koja antikapitalistička država … samo pomaže propalitete …

a da vlada pomogne i nama investitorima pa nam omogući kupnju CHF po 5,80

nevjerojatno, najbolje prođu siromašni, zaduženi, … jad i čemer

a investitori .. ko ih šiša

zato poštovana gospođo Kosor omogućite i nama drugima i drugačijima da pod jednakim uvjetima da dođemo do CHF-a

eto to je eklatantan primjer antipoduzetničke klime

cijela država se pretvara u geto siromaha, nesposobnih preuzeti rizik, … koji jedva čekaju da se proglasi nekakva elementarna nepogoda, pa da pokuše neku pomoć, …

sad sam stvarno bijesan

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]


alo … ja bi kupio CHF po 5,80

Daj molim te i mene predbilježi za 100.000 chf ako Vlada bude dijelila tako povoljno [pray]

Uz znanje inajsd info ti nije potreban.........

nevjerojatno ljudi evo se javila jedna glupaca i jos par njih glupana i misle da još postoji totalitarni sustav i PLANSKA EKONOMIJA ,,,,,,glupani i glupače!!!!!!!!!!!!!!!!!!

voli vas andmar

A tko će nama pomoć što zbog ove truljave vlade dionice nikako da bar malo narastu a nalazimo se u uzlaznom trendu a one non -stop padaju cjelu godinu Akeš sam uložio

j….ebš me ako banke ne naprave udar na HNB!!!!!ZAPAMTITE OVE RIJEČI!!!!!!!!

voli vas andmar

A šta je s nama koji smo uzimali kredite u Eurima?
Uzeo sam manji kredit i s većom kamatnom stopom, ali s manjim rizikom. I sad treba spašavati one koji su se uvalili u prevelike kredite jer su bili povoljni. Kad se uzme u obzir da su stope na CHF bile oko 4,5%, a na EUR oko 7% onda se dođe do zaključka da mi koji imamo rate u EUR oduvjek plaćamo veće anuitete od ovih šti imaju u CHF. A još mi je banka i povisila kamate u međuvremenu, tako da nisam ništa manje platio isti kredit od onoga koji ima u CHF.
O tome nitko ne vodi računa, allo!!!

To što oni rade je diktatura i tiranija, ne samo antipoduzetnička klima. Strava i užas.

daj kosorica odhebi

Cookie Monster

tražim da kupim stan pod istim uvjetima kao premijerka, ali da mi pernarovci ne smiju prilaziti na 1000 m , da imam svoj mir

New Report

Close