Svi su ludi za zlatom, je li to pametno?

Naslovnica Forum Komentari članaka Svi su ludi za zlatom, je li to pametno?

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Ja bih cijelu priču skrario na jednu jedinu rečenicu;
prije 1970. godine zlato je bilo glas javnosti o povjerenju u politku centralnih banaka i ako nisu bili zadovoljni promijenili su valutu u zlato, a budući se to ekipi centralnih bankara nije sviđalo, pogotovo jer nisu mogli kreirati toliko duga koliko su željeli, to su jednostavno ukinuli.
Kraj priče.
Vrijeme je da se plati ceh, a njega ćemo platiti svi mi koji držimo papirnatu valutu.

government policy is to risk the value of our savings in the future.....

Btw, u tri i pol godine krize svjetski političari i bankari nisu riješili niti 1% nagomilanih problema, samo su ih ( dodatnim zaduživanjem ) produbili.
Rekli bi kinezi – dao bog da živiš u zanimljivim vremenima.

government policy is to risk the value of our savings in the future.....

I daj Roman ne bulazni, kakav će to potrošaki ElDorado postati kinez sa 100 dolara plaće?
Ili afrikanac?

government policy is to risk the value of our savings in the future.....

Callahane..a tko ne drži papiranti novac…zakonski ga ne možeš kupovati..a isto tako bi ti ga mogli i konfiscirati i da si ga imao..to je napravio Roosevelt

Tko vam kriv što držite bezvrijednu kartušinu, hehe
Da ste kupili srebro ili zlato sad bi mirnije spavali.Pa srebro je poraslo 100% u odnosu na dolar i euro u roku godinu dana……..obzirom da srebro i zlato zapravo ne rastu taj postotak samo pokazuje koliko su papirnate valute izgubile na vrijednosti.

Držati papirnatu valutu je isto što i vjerovati da će vas političari i banakari izvući iz dreka u koji su vas uvalili.

Uz znanje inajsd info ti nije potreban.........

ak su ludi nisu glupi

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim

New Report

Close