Pad banaka na europskim burzama, ulagači sumnjičavi prema stres-testu

Naslovnica Forum Komentari članaka Pad banaka na europskim burzama, ulagači sumnjičavi prema stres-testu

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

mladi gospodine tomislavu Hrastovčak mislim da ovo pisete u vasem neznanju jer vi stvarno ako mislite da ovaj pad dionica povezan za stres testom e onda nemate sto raditi u poslovnom svijetu a kamoli da pisete ovakve gluposti ,ajte malo se raaspitajte kamo se odlazi sa novcem koji je likvidiran u stock marketu ,,,ajdte malo pogledajte situaciju oko sobe i razmislite jos jednom vasu teoriju koju su vas ucili u skolama ,jer dionice su zadnje u lancu financijskog trgovanja ,a sada pogledajte kamo krece majkica svih trgovanja a to su OBVEZNICE i to je ono sto sve ide ,znate gdje gospodine u nulu !!!!!!ili ucite ili nemojte pisati ,i dajte malo forumasi su iskusniji i od vasih urednika ,nije da se hvalim ali pohvalit cu se ajte pogledajte postove koje sam napisao jos 2008 godine ,ajte pogledajte imate u arhivi pa naucite i sebe i onu gospodu iz admiral marketa i svoje urednike ili nek me plate da vaas ucim ,,,,,AUSTRIJSKA SKOLA TEMELJENA NA UCENJU TOME AKVINSKOG JE POBJEDNICA I DOKAZ DA BANKARSKI SUSTAV J.M.Keynesa je gotov i da ste bankari samo jedni lihvari koji obmanjujete ljude !!!!!!!!!voli vas andmar i likvidirajte sve od dionica i to odmah

voli vas andmar

New Report

Close