Uvijek ćemo prezirati fond menadžere

Naslovnica Forum Komentari članaka Uvijek ćemo prezirati fond menadžere

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

ovaj put sam uspio procitati do kraja…
ono sto je tragicno da ides pisati o fond mendzerima, a da ne znas osnove portfolio manadzmenta jer da znas neke osnove, onda bi ih mogao posteno “oprati”. ovako, jos jedan tekst na razini moje susjede koja prodaje jajca na placu.
ostaj mi dobro

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

nesto mnogo pise o ovcama,da nije to nostalgija za mladjim danima…. :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Potpis

Hej barmene, izgleda da je i Tebe ova vručina udarila u glavu…. čitam Te na plaži 🙂

p.s. vipy daj Ti napiši nešto pametno kad već “pereš” druge, previše je pametnjakovića, a premalo onih koji žele stvarno bar nešto pomoći onima koje obično nazivaju “ovcama”.


Hej barmene, izgleda da je i Tebe ova vručina udarila u glavu…. čitam Te na plaži 🙂

sapiens ,

nisam još pročitao tekst.

Zgrozilo me to da na plaži gubiš vrijeme na računalu .

Baci računalo u vodu i uživaj !

.

Tako su fond menađeri rekli i za INU, pa ju nisu kupovali kada je cijena bila 1300-1700, nego moraju kupovati iznad 4000 jer tako kažu s vrha, dionica je vlasnički udio, i ulaganje je rizik, ali najviše gubiš kada ništa ne pokušaš……….

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

pisem pod pravim imenom i za pare….
da imam vis vremena bi…

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Mozak se ukiselio od velike vrućine pa ne vidi dalje od mrene na oku. I Big brader je zanimljiviji.

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa


pisem pod pravim imenom i za pare….
da imam vis vremena bi…

a koje ti je pravo ime?
i gdje te možemo čitati potpisanog pravim imenom? [smiley]

www.knjigara.com

New Report

Close