Kakve brokere imamo – razmjena iskustava sa brokerima

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Kakve brokere imamo – razmjena iskustava sa brokerima

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

tema je namjenjena razmjeni , iskustava , vezana za brokere , ineimo , pozitivna i negativne situacije kako se nebi dogodile drugima .

A nismo cinkeri 😉 Uglavnom rade kako njima paše 😉 Za poldit su nekada :-/

Političari su kao i sisate žene, ništa koristi od njih, a sav užitak sa njima, se svodi na vlastitoj mašti.

Moji brokeri u HIti su zakon, posebice momak zvan Igor… kapa dolje Igore ako citas ove retke[smiley2]

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Kao što rekoh nismo cinkeri 🙂 Bar ne ja 😉 A pohvaliti nekog brokera.. eee..

Političari su kao i sisate žene, ništa koristi od njih, a sav užitak sa njima, se svodi na vlastitoj mašti.

Meni je od svega najbitnija brzina i reakcija a kada netko nalog provede prije nego sto sam ja stigao spustiti slusalicu onda je to za svaku pohvalu [smiley2]

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Moje skromno iskustvo me naučilo da više nikad niti jednog brokera ne pitam za savjet!
Mislim da više poznam određene dionice koje me interesuju nego većina njih!!
Uglavnom moja iskustva sa brokerima su negativna!!!


Meni je od svega najbitnija brzina i reakcija a kada netko nalog provede prije nego sto sam ja stigao spustiti slusalicu onda je to za svaku pohvalu [smiley2]

Pa to je najnormalnije i najmanje što ti mora pružiti!!!

E moj haki brokera se ni ne pita za savjet [smiley2]

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

nathan 47

po provesti nalog misliš da ti zada nalog koji si mu rekao odma , ili da naprimjer uspije odma , prodati ili kupiti određenu dionicu. pa ovo drugo ne ovisi direktno i samo o njemu.


E moj haki brokera se ni ne pita za savjet [smiley2]

To sam i napisao ,ali na početku sam znao priupitat za mišljenje!!
Lako je provest nalog za dvije dionice, ali za tisuću dvije malo teže!!!
POZDRAV !!!
Ne odosmo mi na Banjalučke ćevape kako si obećao!

Ima ekipa koja je radila prije u Centar Banci, sada su u Abacus Brokerima. Izvršavaju brzo, no vole i neobavezne razgovore, ne navlače ali savjetuju. Samo dobra iskustva. Kada ne znaju kažu da ne znaju to recimo cijenim.


nathan 47 po provesti nalog misliš da ti zada nalog koji si mu rekao odma , ili da naprimjer uspije odma , prodati ili kupiti određenu dionicu. pa ovo drugo ne ovisi direktno i samo o njemu.

Kad se kupuje ili prodaje za ozbiljno nikoga se ne čeka. Uzmeš pucaljku i prašiš. [smiley4]

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.


” Kad se kupuje ili prodaje za ozbiljno nikoga se ne čeka. Uzmeš pucaljku i prašiš. [smiley4]

Upravo tako i ja radim !!!

Ja nemam iskustva s brokerima, ja direktno kupujem, pardon, ja torbarim.

ovaj post ne poziva na kupnju/prodaju dionica

New Report

Close