HHLD (Hoteli Haludovo Malinska d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HHLD (Hoteli Haludovo Malinska d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Tema otvorena na zahtjev korisnika pero82

Suricata suricatta


Tema otvorena na zahtjev korisnika pero82

Ajme puno puno puno hvala!

Svaka čast majstore!

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.

Nisam napravio apsolutnu nikakvu tehničku analizu, ali možda nam svima skupa pomogne ovo…

http://linusov.info/svijet-oko-nas/ekonomija/haludovo-nekad-i-danas-ii-dio/

Kuglana

U groznom je stanju Hotel Palace, Haludovo Malinska (nigdje ne mogu pronaći da li to uopće je u vlasništvu Hotela Haludovo Malinska). Na site-u http://www.haludovo.hr nude samo Apartmanske sobe "Ribarsko selo" i Objekt Maestral.

Kao što sam napomenuo…nisam još ništa analizirao, samo želim u što kraćem vremenu nabacati što više podataka, a u sljedećim danima ćemo skupljati "iskustva", informacije i ostale divne stvari vezane za Haludovo Malinska.

Evo i vlasničke strukture:
HOTELI HALUDOVO MALINSKA D.D./REDOVNA DIONICA HHLD-R-A
Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. BISMASS LIMITED 5.859.425 54,59 Osnovni račun DOUGLAS, ISLE OF MAN, VELIKA B
2. SADIKA B.V. 2.553.101 23,79 Osnovni račun HOOFDDORP, NIZOZEMSKA
3. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 1.798.260 16,75 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
4. ISLETA 294.636 2,75 Osnovni račun NICOSIA, CIPAR
5. SOGLASIE 64.800 0,60 Osnovni račun MOSKVA, RUSIJA
6. LINKPOINT SERVICES LIMITED 53.120 0,49 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
7. BOMAN 49.753 0,46 Osnovni račun VADUZ, LIHTENŠTAJN
8. JANAF D.D. 19.774 0,18 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
9. DRAŠKIĆ EUGEN 1.065 0,01 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
10. LONČAR VERONIKA 815 0,01 Osnovni račun KARLOVAC, HRVATSKA
Ukupno: 99,64

P.S. Znali li tko zašto Janaf ima koliki udio u Haludovu?

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.

Impresivna tržišna kapitalizacija za turističku firmu sa ukupno 59 soba i apartmana :rotfl:


Impresivna tržišna kapitalizacija za turističku firmu sa ukupno 59 soba i apartmana :rotfl:

Mene je užasno zaintrigirao članak u Poslovnom. Samo Istraturist ima veću tržišnu kapitalizaciju. Upravo zbog toga sam i molio našeg dragog moderatora da otvori ovu temu.

Koliko sam vidio…samo dva prethodno navedena smještaja su aktivna, a ostalo…vjerojatno ni oni Rusi, Ciprani, Liechtenstein-in (vlasnici) ne znaju što sve spada u to.

Evo što nije aktivno: hotel Palace, Tamaris, vile Haludovo, buffet Lido

Malo sam istraživao i sudske tužbe…izgleda da ti divni vlasnici čekaju samo jednu stvaru, a to je presudu vezanu za nekih 137 milijuna kuna odštete protiv Bomana Ag iz Liechtensteina i Božidara Andročec iz Zagreba.

Ako me oči ne varaju taj Boman je 7. na listi prvih 10 dioničara Haludova Malinska. [lol]

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.

http://www.vecernji.hr/biznis/ne-drze-turistickih-kompanija-hotelske-kuce-podcijenjene-clanak-442162

[lol]

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.

CERP je ove godine, od 01.06. pa do danas, znači u zadnja dva i pol mjeseca, podijelio oko 850.000 dionica HHLD-R-A. Dijelio je uglavnom u paketima od 621 komad. Tako je u vlasničku strukturu Hotela Haludovo ušlo novih 1.400 dioničara. Oni su dionice dobili bez naknade, pa očekujem da će narednih dana sve više njih navaliti prodavati. Bit će opet u ponudu dionica po 3 kune, a možda i niže.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


http://www.vecernji.hr/biznis/ne-drze-turistickih-kompanija-hotelske-kuce-podcijenjene-clanak-442162

[lol]


TK veća od milijarde kuna??????
Da to je bilo kada je cijena bila cca 80 kn.
Sada je malo niže,jer je cijena malo niže.Dvadesetak puta manja tržišna kapitalizacija.
P/BV=4,30:15=0,29
Mislim da je to preskupo!!!!!!
Ovo je izuzetna prilika za malo jačeg privatnog investitora!!!!!
Samo strpljivo na BIDU,kiše dolaze!!!!!!

U Hotelima Haludovo već je prisutan malo jači investitor: BISMASS LIMITED i SOGLASIE DD, sa ukupno 55,22% udjela. Tu nema mjesta za nekog novog investitora. CERP da sve svoje dionice podijeli i da sve te dionice dođu na tržište skupa sa ono malo dionica što drži BOMAN, koji je u svađi sa BISSMASOM, to je tek 17%, a to nikako ne može biti predmetom trgovanja uz veći porast cijene. No, ukoliko rusi odluče prodati svoj paket, e tad već možemo špekulirati sa cijenom. Izgledi za tako nešto su nikakvi barem zasada, dok se ne okonča spor između rusa i BOMANA. Spor u kojem rusi od BOMANA potražuju oko 200 milijuna.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].



http://www.vecernji.hr/biznis/ne-drze-turistickih-kompanija-hotelske-kuce-podcijenjene-clanak-442162

[lol]


TK veća od milijarde kuna??????
Da to je bilo kada je cijena bila cca 80 kn.
Sada je malo niže,jer je cijena malo niže.Dvadesetak puta manja tržišna kapitalizacija.
P/BV=4,30:15=0,29
Mislim da je to preskupo!!!!!!
Ovo je izuzetna prilika za malo jačeg privatnog investitora!!!!!
Samo strpljivo na BIDU,kiše dolaze!!!!!!
[/quote]

Pa članak je iz 2012. godine, upravo kao i moj post. [emo_smijeh]

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.

ZAKON U PRIPREMI
PRIPREMAJU PAPRENE KAZNE: Ministarstvo traži da se popišu vlasnici neiskorištenih prostora

Stotine neiskorištenih poslovnih objekata diljem Hrvatske zasmetale su i mjerodavnima u Ministarstvu graditeljstva i prostornog uređenja.
Općine i gradovi u kojima se takvi objekti nalaze, a većinom je riječ o atraktivnim prostorima duž obale, dobili su nalog da ažuriraju listu obveznika plaćanja komunalnih naknada. Novim se zakonom planiraju enormnim naknadama kažnjavati njihovi vlasnici, piše HRT
_________________
Vidim, netko bi da mazne rusima Haludovo. E, sad da vidimo ruse, što će napraviti. Besplatna podjela dionica nije dala očekivane rezultate.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Kad usvoje predloženi Zakon netko će se sjetiti kako država ima najviše tih neiskorištenih nerkretnina. Bit će jako smiješno gledati kako država samu sebe kažnjava.
_________________________________
http://www.jutarnji.hr/-kad-se-rijesimo-100-vila-i-zgrada–krajem-godine-ponudit-cemo-ih-jos-stotinu-/1211997/

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


U Hotelima Haludovo već je prisutan malo jači investitor: BISMASS LIMITED i SOGLASIE DD, sa ukupno 55,22% udjela. Tu nema mjesta za nekog novog investitora. CERP da sve svoje dionice podijeli i da sve te dionice dođu na tržište skupa sa ono malo dionica što drži BOMAN, koji je u svađi sa BISSMASOM, to je tek 17%, a to nikako ne može biti predmetom trgovanja uz veći porast cijene. No, ukoliko rusi odluče prodati svoj paket, e tad već možemo špekulirati sa cijenom. Izgledi za tako nešto su nikakvi barem zasada, dok se ne okonča spor između rusa i BOMANA. Spor u kojem rusi od BOMANA potražuju oko 200 milijuna.

Malo jaći investitor,individualac tipa xy.Zašto ne pa tih 17% dionica je cca
1.8 mil dionica,za sada je to samo oko 860 tis kolioko je država udijelila
žednima koji bi po ovoj žegi trebali tući po BIDU.Nadam se da ćemo biti pametni
i kupovati sa manjim nalozima radi većeg broja transakcija..Samo strpljivo i bez naguravanja,bit će dionica i za malo ozbiljnijeg investitora i za nas buregđije.
Izgleda da smo dobili novu igračku.Branitelji ih dobijaju po nominali od 20,a pr0davat će ih prema cijeni na BIDU.Što niže to bolje!!!!!

vidi, vidi, imati ćemo novu dionicu u razredu “1 kuna”

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

New Report

Close