Za istekle police isplaćena milijarda kuna

Naslovnica Forum Komentari članaka Za istekle police isplaćena milijarda kuna

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

I meni je UNIQA prije mjesec dana isplatila osiguranje po doživljenju nakon 10 godina. Konkretno to izgleda ovako: Ukupno uplaćeno 8.173 €. U prijedlogu za osiguranje koji su mi dali predviđena je dobit od 32,57% što bi na ovaj uplaćeni iznos trebalo iznositi 2.662 € pripisane dobiti, a u stvarnosti je pripisana dobit ispala cijelih 490 €. Ili UNIQA ne zna svoj posao ili me je „obmanula“ jer nije lako promašiti u dobiti za ca. 80%. Uz to su neljubazni i nisu u stanju izdati obračun kako je došlo do isplate iznosa koji je isplaćen. Za druge osiguravatelje ne znam, ali UNIQU ću ubuduće zaobilaziti u velikom luku, a i drugima savjetujem da obećanje o dobiti kod UNIQE uzmu s velikom rezervom kako se ne bi osjećali „obmanuti“ kao ja. A kažu da su vodeće osiguranje u Austriji. Kako li je tek s onima koji nisu renomirana osiguranja.

priključujem se gore navedenom komentaru. Meni polica nije istekla u Kvarner VIG, ali zadnje dvije godine imam 0 €
pripisa dobiti dok u Allianz osig. imam pripis dobiti s toga ne razumijem kako negdje ima a negdje ne.

Jednostavno…nema dobiti .

Skoro da treba imati sreće u svemu tome, jer oni kojima je isplata išla 2008 i 2009-e, ti su imali i manjak . Vrijednost obračunske jedinice bila je znatno manja od uloga .

Kako se tek oni osjećaju ?

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

New Report

Close