Sukobi i uhićenja u Zagrebu, Milanović traži prijevremene izbore

Naslovnica Forum Komentari članaka Sukobi i uhićenja u Zagrebu, Milanović traži prijevremene izbore

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

15:35 – Mladi prosvjednici s navijačkim oznakama spustili su do prolaza Harmica. Branko Borković uzeo je megafon te ih zamolio da se primire.
– Nitko nema pravo napadati naše policajce, oni su naši suborci – rekao je Borković.

Međutim, prosvjednici su ga izvrijeđali, a u jednom trenutku i pljunuli na njega.

Život je isto tako kako i plovit na jidra. Možeš vazest koji gol vitar hoćeš i poć di ti je gol drogo

Šteta što nije bilo više ljudi da ovu bagru lopovsku skine s vlasti jer nemaju obraza sami otići, žive u nekom svom imaginarnom svijetu i kao ništa ne vide i ne čuju a pljačkaju više nego itko,banda lopovska pola ih je već u zatvoru a trba i ovu drugu polovicu tamo smijestiti.

Hrvatska je demokratska zemlja u kojoj se vlast mjenja na izborima a ne na ulici !

Pa neće valjda Vlada odstupiti kad jedna manjina protestira .
Oporbi je želja da se dočepa vlasti ali nezna kako pa pokušava huškajući pojedine skupine .
Pa bili su na vlasti 2000.-2003. ,jedva su izdržali 3 godine !
Pa šta bi vi rekli za Vladu koja bi odstupila nakon terorista iz BBB ?

Kakvi ste vi roditelji ,kako ste odgojili djecu ,da vam djeca bacaju cigle drugim ljudima u glavu ?
Da vam djeca ciglama napadaju policace – branitelje ?

Ako niste primjetili ,dok ovi Zgubidani i Besposličari ruše i teroriziraju Zagrebom Vlada i Kosorica pokušava rješiti krizu i smanjiti nezaposlenost svakodnevno otvarajući nove pogone .
Ako niste primjetili danas su bili u Splitu , u škveru , i donijeli dobre vijesti .
I pored svjetske krize i recesije plaće i penzije redovno dolaze .

Godine 2002. kad je SDP bio na vlasti bilo je 400.000 nezaposlenih , i sve je štimalo !

A danas je 330.000 nezaposlenih i niš ne štima !

.


Hrvatska je demokratska zemlja u kojoj se vlast mjenja na izborima a ne na ulici !

Pa neće valjda Vlada odstupiti kad jedna manjina protestira .
Oporbi je želja da se dočepa vlasti ali nezna kako pa pokušava huškajući pojedine skupine .
Pa bili su na vlasti 2000.-2003. ,jedva su izdržali 3 godine !
Pa šta bi vi rekli za Vladu koja bi odstupila nakon terorista iz BBB ?

Kakvi ste vi roditelji ,kako ste odgojili djecu ,da vam djeca bacaju cigle drugim ljudima u glavu ?
Da vam djeca ciglama napadaju policace – branitelje ?

Ako niste primjetili ,dok ovi Zgubidani i Besposličari ruše i teroriziraju Zagrebom Vlada i Kosorica pokušava rješiti krizu i smanjiti nezaposlenost svakodnevno otvarajući nove pogone .
Ako niste primjetili danas su bili u Splitu , u škveru , i donijeli dobre vijesti .
I pored svjetske krize i recesije plaće i penzije redovno dolaze .

Godine 2002. kad je SDP bio na vlasti bilo je 400.000 nezaposlenih , i sve je štimalo !

A danas je 330.000 nezaposlenih i niš ne štima !

Jebo te propaganda, aj sto vise ne date ni jednu emisiju na TV-u koja je bila objektivna, nego na svakom forumu iskacete ko iz pastete, vrijedna HDZ-ova demagogijo. Niste vi u stanju ni cirkus voditit,a ne državu. [bye]

Večina je na izborima izabrala tko će voditi Hrvatsku .
Dok ovi imaju večinu u Saboru ,vladaju .
Kad budu izbori izabrat ćemo opet najbolje ,ili najmanje loše .
Prema VL" na HTVu su prosrpske emisije Latinica i Nedeljom u 2 " , jesu li to Objektivne emisije ?
Vidjeli ste danas ,institucije sistema primjereno djeluju .

Pa neće u Hrvatskoj vlast mjenjati ulica !

.

Pero , jesili ti normalan ili ti noge smrde? Možda imaš veliku vojnu mirovinu ili se hercegovac?

Žorž,
normalan sam,noge mi ne smrde,nemam vojnu mirovinu i nisam Hercegovac !
I radim u Realnom sektoru ,i plaćam porez Državi koju volim i Investiram na Hrvatskoj burzi kapitala !

Žorž ,dali se ti zalažeš za to da u tvojoj Državi ulica mjenja vlast ?
Dali se zalažeš da se vlast mjenja nasiljem kao što je bilo jučer na Krvavom mostu ?
Kao u srednjem vijeku ,znaš ono Grič – Kaptol ?
Dali ti opravdavaš to nasilje , da Teroristi bacaju cigle na policiju ?
Dali se i ti zalažeš za Nacionalizaciju privatne imovine (banaka) ,kao što su neki radili 1945. ?
Da nisu možda tvoja djeca jučer bila na Krvavom mostu ?

Ja se zalažem za to da uskoro ,za koji mjesec izaberemo najbolju vlast mirno na Izborima !

.

Milanoviću ovo je sramota kako si odigrao ovo poluvrijeme ja sam mislio da si ti legalist no ti si običan kastro,gadafi i sl.
podržavaš ove huligane koji napadaju našu policiju pa oni če i tebe jednog dana štitit od istih huligana, a dali če te zaštitit zapitaj se što siješ to češ i žnjeti……


Žorž ,dali se ti zalažeš za to da u tvojoj Državi ulica mjenja vlast ?
Dali se zalažeš da se vlast mjenja nasiljem kao što je bilo jučer na Krvavom mostu ?

mislim da se malo tko zalaže da se vlast mijenja nasiljem. no, zato normalne i odgovorne vlade same odu s vlasti kad očigledno izgube povjerenje građana.

svojim odbijanjem odlaska oni vrše nasilje (ne fizičko, naravno) nad građanima, a da ne spominjem sve ove krađe i pronevjere koje su se otkrile zadnjih godinu dvije (i to je nasilje nad nama) – i ja se zapravo čudim kako nasilja od građana prema vladi nema puno više (kod nas se većina valjda ždere u sebi – naučili smo od malena da nas se gazi i da treba biti kuš).

nasilje rađa nasilje. a taj krug može najlakše prekinuti onaj koji je preuzeo veću odgovornost u odnosu, a to je po meni onaj koji je na vlasti. i to tako da riješi probleme ili ako ih ne može riješiti (a ovdje je evidentno da ne može) – da se makne. to bi, po meni, bilo odgovorno ponašanje – i najbolja poruka/poduka svima (pa i ovim mladim prosvjednicima) kako biti odgovoran. a to su zapravo trebali napraviti nekoliko mjeseci ranije.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

New Report

Close