Francuzi zbog Kostića traže da nam se smanji kvota za šećer

Naslovnica Forum Komentari članaka Francuzi zbog Kostića traže da nam se smanji kvota za šećer

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Imam prijedlog: zatvorimo sve hrvatske šećerane i otpustimo radnike, jer nema te cijene koju nećemo platiti zaa ulazak u EU.

Na testu je naša diplomacija. Na žalost tu smo jako tanki. Austijanci nam okrenuli leđa i ukrali našeg idola smradera.
Naša veleposlanstva vani samo švercaju cigarete i alkohol , troše državni novac na sebe i jebivjetraju.
Sječate te se samo kako je tuđman u WCeo dočekivao Bucha. Jaca se samo blamirala sa stranim diplomatima.
Žužul je nešto znao ali samo za svoj đep. Sve u svemu jad i bijeda!

I ovdje se ogleda nesposobnost naših pregovarača!!!! Pa jedna Nizozemska ima kvotu od 800.000 tona, a znamo da su slični nama po površini i broju stanovnika, dok će naši vrhunski stručnjaci biti presretni ako uspiju dogovoriti kvotu od oko 200.000 tona i uvjeravat će nas kako je ovo veliki uspjeh hrvatske vanjske diplomacije i pregovaračkog tima. Stvarno je nevjerojatno koliki je broj nesposobnih ljudi na visokim pozicijama u Republici Hrvatskoj, a vode brigu o sudbonosnim pitanjima jednog velikog broja stanovnika!!!!


I ovdje se ogleda nesposobnost naših pregovarača!!!! Pa jedna Nizozemska ima kvotu od 800.000 tona, a znamo da su slični nama po površini i broju stanovnika, dok će naši vrhunski stručnjaci biti presretni ako uspiju dogovoriti kvotu od oko 200.000 tona i uvjeravat će nas kako je ovo veliki uspjeh hrvatske vanjske diplomacije i pregovaračkog tima. Stvarno je nevjerojatno koliki je broj nesposobnih ljudi na visokim pozicijama u Republici Hrvatskoj, a vode brigu o sudbonosnim pitanjima jednog velikog broja stanovnika!!!!

hm savjetujem ti da još jednom provjeriš broj stanovnika nizozemske.

premda sam dionicar viro-a i imam takodjer stajaliste da treba biti neovisniji, gospodine ili gospodjo gorgija, molim vas, nemojte se kompromitirati. Nizozemska ima skoro 4 puta vise stanovnika od RH!!!!

http://en.wikipedia.org/wiki/Netherlands

manji su površinom za 30ak posto, ali ih ima skoro 4 puta vise.

pardon, to se odnosilo na vaseg prethodnika, vidim da ste i vi isto komentirali.

Veliki uspjeh ,,,,,naime trebala bi Vlada uvest i smanjit kvotu na Francuske automobile i lupit carinu 180 posto jedino je takav način ispravan. Neznam šta rade naši pregovarači već sad osječamo krizu baš zbog EU jer su nam uništili radna mjesta svojim trgovačkim lancima i ostalim zakonima gdje nažalost strane kompanije dobijaju poslove a mi ostajemo sve više na birou rada.

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

New Report

Close