Peticija za vraćanje emisije “Poslovni Klub”

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije Hrvatska privreda Peticija za vraćanje emisije “Poslovni Klub”

Prošli mjesec na HRTu je ukinuta valjda posljednja objektivna i kvalitetna emisija “Poslovni Klub” među ostalim i zbog otkrivanja detalja korupcijskih afera stranke na vlasti. Da ne duljim, ako imate minutu vremena potpišite online anketu s točnim podacima. Mislim da je u najmanju ruku sramota za HRT i za Hrvatsku “demokraciju” što su je ukinuli.

link na peticiju:
Vaš link

Također molio bih moderatora da postavi “sticky” na temu kako bi ju što više ljudi moglo vidjeti.


Prošli mjesec na HRTu je ukinuta valjda posljednja objektivna i kvalitetna emisija "Poslovni Klub" među ostalim i zbog otkrivanja detalja korupcijskih afera stranke na vlasti. Da ne duljim, ako imate minutu vremena potpišite online anketu s točnim podacima. Mislim da je u najmanju ruku sramota za HRT i za Hrvatsku "demokraciju" što su je ukinuli.

link na peticiju:
Vaš link

Također molio bih moderatora da postavi "sticky" na temu kako bi ju što više ljudi moglo vidjeti.


Ma dajte kolega pa tko još gleda te gluposti svaka emisija ista priča, kukanje kako smo prodali INU i HT i kako treba spasiti brodogradilišta.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU


Prošli mjesec na HRTu je ukinuta valjda posljednja objektivna i kvalitetna emisija "Poslovni Klub" među ostalim i zbog otkrivanja detalja korupcijskih afera stranke na vlasti. Da ne duljim, ako imate minutu vremena potpišite online anketu s točnim podacima. Mislim da je u najmanju ruku sramota za HRT i za Hrvatsku "demokraciju" što su je ukinuli.

link na peticiju:
Vaš link

Također molio bih moderatora da postavi "sticky" na temu kako bi ju što više ljudi moglo vidjeti.

Uz Latinicu i Nedjeljom u 2, meni najdraža emisija.

Kolega 9 , šutnjom odobravamo postupke za koje mislimo da su ispravni,znači da sa nečim s čim se ne slažemo moramo iskazati svoje nezadovoljstvo glasnim razmišljanjima ili provođenjem određenih akcija.Kolega Savage podržavam peticiju i priključujem se akciji. Lp

Danas ti je nekakva umjesto nje. Profit ….

who dares, wins

SRAMOTA-bitno da su nam nabili turske sapunice,idemo ljudi potpisujte peticiju.Još jednom SRAMOTA.
VRATITE NAM POSLOVNI,AKO NEĆETE DAJTE GA RTL-U ILI NOVOJ

peyo

@upitnik9

iskreno ja rijetko gledam TV, ali od toliko smeća koliko ga gura HRT i još se usudi naplaćavati pretplatu, ova emisija je za njih vrh vrhova uz (slažem se alibaba1) Nu2 i Latinicu (mada i Latin ima svoje mušice) koja je isto praktički ukinuta budući da ga cenzuriraju koliko god mogu.


@verdi

znam da je ali poanta nije u nazivu emisije već u ljudima koji ju vode.

jel ovo vic??? đuro tomljenović i njegova ekipa bi da se njih pita prvo opalili svima na TK porez 50% na cijeli portfelj, a kad to pokupe samo bi ukinuli TK i slične izmišljotine trulog zapada, opet nacionalizirali banke, ogradili hrvatsku visokom žicom i proglasili zemlju sretnih radnika i seljaka. i to u manje od godinu dana. a forumaši s tržišta kapitala rade peticiju za njega???



@upitnik9

iskreno ja rijetko gledam TV, ali od toliko smeća koliko ga gura HRT i još se usudi naplaćavati pretplatu, ova emisija je za njih vrh vrhova uz (slažem se alibaba1) Nu2 i Latinicu (mada i Latin ima svoje mušice) koja je isto praktički ukinuta budući da ga cenzuriraju koliko god mogu.


@verdi

znam da je ali poanta nije u nazivu emisije već u ljudima koji ju vode.


Najiskrenije da ti kažem ono u opće ne gledam jer nema smisla u ponedjeljak na veče analizirati šta je bilo u petak. To što se burze tiče. A o Đurinom stilu narikanja nad hrvatskom ekonomijom ne bi trošio riječi. Reklamiranje knjiga u elitnom terminu…? Za plaću od minimum 25 000 kn koliko on dobije ja bi snimio bolju stvar. Bilo bi tu svega red hostesa, pa red ekonomije, opet red striptizeta, onda red javljanja u živo sa NYSE. Za te pare vidio bi šta se sve radi. Cijela država bi za metar dan shvatila šta su fjučersi a šta after dok bi penzići međusobno raspravljali o ETF-a. Dal FAZ il FAS ?
Ma da ne dužim više brate mili koncepcija emisije boli glava. Ko da je 21.st.

who dares, wins

@verdi

sve to apsolutno stoji, mada mislim da bi je još prije ukinuli da počne pričat o fjučersima jer bi mu hloverka rekla "Koji k to puštaš kaj kakvi fjučersi, to je dosadno i nitko ne kuži, reci nešto o dijonicama i amo…"

Mislim da nisi shvatio poantu zašto sam stavio link na peticiju. Nije toliko stvar u sadržaju emisije koliko način na koji cenzuriraju sve iole ozbiljnije emisije i dodatno zatupljuju naciju. Čak i ova emisija je nažalost overkill za neobrazovani narod tako da bi vjerojatno svima bilo u interesu cijelo vrijeme puštati "država,selo,grad" ili big brother pa još dodatno zatupiti ljude.

Isto tako bi ja mogao reći da se ukinu Latinica i Nu2 jer mi se iskreno ni Latin ni Stanković ne sviđaju, ali držim da bi to također bio udarac na slobodu medija na koju se svi pozivaju, a koja u RH služi jedino valjda kad je u pitanju žuti tisak.


Nije toliko stvar u sadržaju emisije koliko način na koji cenzuriraju sve iole ozbiljnije emisije i dodatno zatupljuju naciju.

islim da je baš ta emisija zatupljivala naciju. služila je kao poligon za pothranjivanje antiinvesticijske histerije u hrvatskoj. a krokodilske suze su se lile nad teškim sudbinama jadnih gubitaša na škverovima. naravno, jest da je takvih 90% emisija na HRT-u i da se recimo u "hrvatska uživo" ili "dnevniku" toga može čuti jednako toliko ili i više. ali kad se ukine jedna štetna emisija neću za njom žaliti samo zato što su i druge štetne.

Emisija je imala svoje pobornike kao i suprotnu stranu.
Ne mogu se složiti sa djelom mišljenja da se je ova emisija oslanjala na nekakva socijalistička razmišljanja i da je stvarala antiinvesticijsku klimu.
Po meni, emisija je bila kompleksna i imala je i svojih dobrih i loših strana.
Treba naglasiti da je emisija išla na HTV-u 19 godina i praktički ju je nemoguće recenzirati u par poruka na nekom forumu.
Ono što je indikativno i zabrinjavajuće je da je emisija ukinuta u trenutku kad se je počela pretvarati u svojevrsnu kritiku vlasti.
Zato dobar dio vjernih gledatelja smatra da se radi o klasičnoj cenzuri.
Danas je na HTV-u premijera nove emisije sličnog profila.
Znači, nije u pitanju neatraktivnost tematike nego nešto drugo…
……………………………………………………………….
2145
HTV1
Svijet profita
2011. – godina oporavka ili stagnacije? Poslovni ljudi upozoravaju na probleme i predlažu rješenja. Kako banke određuju startnu liniju hrvatskim poduzetnicima u tržišnom natjecanju? Nova emisija Gospodarstvene redakcije donosi i priče o onima koji su se oduprli krizi, kao i o onima manje uspješnima. U "Reviziji", uz ostale, govore Gordana Kovačević i Velimir Šonje. Može li nam i kako Njemačka pomoći u prevladavanju krize, doznajemo u ekskluzivnom razgovoru s njemačkim ministrom gospodarstva Rainerom Bruderleom.

sijem žito raste grahorica

Ma gadi mi se taj tip vođenja emisije i zazivanje nekakvog socijalizma. Iako je emisija odradila i dosta dobrih poslova, mislim da nije za prolaznu ocijenu. Jedino što su i druge emisije još gore, pa nam se ova čini sasvim solidnom.

Ja ne plačem za njom i sretan sam što će je zamjenit druga sličnog profila…

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!


jel ovo vic??? đuro tomljenović i njegova ekipa bi da se njih pita prvo opalili svima na TK porez 50% na cijeli portfelj, a kad to pokupe samo bi ukinuli TK i slične izmišljotine trulog zapada, opet nacionalizirali banke, ogradili hrvatsku visokom žicom i proglasili zemlju sretnih radnika i seljaka. i to u manje od godinu dana. a forumaši s tržišta kapitala rade peticiju za njega???

kolega slažem se s vama ali neki ljudi su valjda mazohisti… i onda se čude kad gube na burzi [undecid]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

New Report

Close