Đakovština bez očitovanja na upit burze, trgovanje dionicama obustavljeno

Naslovnica Forum Komentari članaka Đakovština bez očitovanja na upit burze, trgovanje dionicama obustavljeno

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Vjerujem da je stečajnom upravitelju glupo davati bilo kakvu informaciju jer je očito da je samim time što je firma otišla u stečaj ,vrijednost imovine nije dostatna da se namire vjerovnici. Još je veća gluposT što Zagrebačka burza dozvoljava trgovanje dionicama firme koja je u stečaju.Po stečajnom zakonu vlasnici dionica namiruju se zadnji ,to znači kada se namire svi vjerovnici i ako tada ostane stečajna masa namiruju se imatelji dionica. Vrijednost imovine puno je manja nego su potraživanja vjerovnika te je očito da se imatelji dionica=VLASNICI NEĆE NAMIRITI. zAŠTO ipak trguju dionicama prava je nepoznanica.

vidite sutra ko je prodao na moje dionice.com ja pretpostavljam i znam ko je ima cca 250000 kn u njoj,a kupovao je po cca 17-20 kn

Teško ćete to provjeriti ljubomorke moje slatke, jer je sutra Subota.
A inače, nije bio jedan koji je prodao, trgovalo “ih” je podosta po onome šta čujem posljednjih sati 😉
Logično je bilo za očekivati da će gomila naivnih igrača krivo pokapirati vijest, jednu vrst dražbe zamjeniti drugom i navaliti poput mladih pavijana …
I sad bi Hanfa da poništi jer nitko nije omastio brk osim najmudrijih …
Teško, neće ići …
Tko je jamio, jamio je … Oooo braćooo…

Kressho

New Report

Close