Novi model rasta hrvatskoga gospodarstva

Naslovnica Forum Komentari članaka Novi model rasta hrvatskoga gospodarstva

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

a što su svi ti stručbnjaci radili ovih dvadesetak godina?????????????????????

Kako to….sami stručnjaci a mi u debelom k*rcu??????
Majstor Škegro?????? …pa on ne može zaraditi lipe bez pomoći DRŽAVE!!!!!
Kada mu propadne posao onda ga PRODA DRŽAVI????????
LJUDSKA KATASTROFA!!!

ma….novi model nerasta….iliti bicka..

Ko zna (ah, niko, niko ništa ne zna. Krhko je znanje!)

Sve dok ekipa ne ode s vlasti nema pomoći

Silver Surfer

Kako to da svi kritiziraju socijalizam u bivšoj državi a tada se najbolje živjelo. Mislim na život običnog građanina a ne raznih mutivoda i kriminalaca.

Jadna je ova naša domovina, od ekonomije niti e, čast izuzecima, a i ti se ljudi moraju namučiti da bi nešto napravili za sebe, svoje radnike i zajednicu. Ja ću se okrenuti onome što znam, a to su !

Tko zna što sve treba učiniti da se pomakne naše gospodarstvo i tko tu treba sve raditi na tome, ja neznam pa sam odlučio malim koracima samostalno, startam sa mirisom u nosu koji želim i drugima [url=”http://fitoaroma.hr”%5Daromaterapija%5B/url%5D za sve 🙂

Investicije su jedini model- Investicija nema i zato sve propada.
Također treba trajno riješiti problem stranih banaka jer oni su veliki uteg oko vrata ove države i isisavaju miljarde kune a ne reinvestiraju ništa tj. reinvestiraju po 8-9% kamata i to samo za potrošnju-gospoarstvo, razvoj, strojevi-nula.

Eufan, ja i moj prijatelj [url=”http://www.seo-webdesign.com.hr”%5DSeo%5B/url%5D se potpuno slažemo sa tobom, bolje se živjelo, socijalna sigurnost je bila zagarantirana, a sada smo žrtve najgoreg oblika kapitalizma, kapitalizma kanibalizma, bar da je kod nas počeo zaživljavati nordijski tip kapitalizma, nešto najbliže socijalnom uređenju države!


Kako to da svi kritiziraju socijalizam u bivšoj državi a tada se najbolje živjelo. Mislim na život običnog građanina a ne raznih mutivoda i kriminalaca.

koje godine se to dobro živjelo……..jel možeš navesti neku određenu……
ono
1964?
1972?
1987?
[smiley]

i sada se moze ljepo zivjeti ako si voljan uciti i delat a ne sa dvi u zraku
ovo je delo:

Vaš link

New Report

Close