Ne smijem ostati bez novca za kupnju HEP-a

Naslovnica Forum Komentari članaka Ne smijem ostati bez novca za kupnju HEP-a

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

a stanovi? 🙂

Moderatora treba zabranit!!!

bla, bla..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

*** obrisano*** Svaka cast sto si čitan, naime Nives Celzijus Drpić je bila najprodavanija prije par godina. Pitko štivo, ne treba se puno misliti niti znati. Hep treba prodati po besramno skupoj cijeni stranom ulagacu tj vlasniku a gradjane RH postedjeti sudjelovanja u tome. Zasto bi vlada dobila novac od nas, kao dat ce nam jeftino dionice hep-a. Bolje da oni to daju nekom drugom skupo, a da se cijena energenata sprijeciod divljanja.

ako su ovakvi i slični tekstovi tako dobro čitani (podatak o 144) i to ponešto govori o kvaliteti ove nacije, zar ne?

Možda (?) nije loša ideja skidati Dukat (Luru) s aska? Ne znam. Čini se da je prodaja tanka (ili skrivena). Ljeto je najbolji kvartal, sad je pak došla i vijest da izvozi (ili će izvoziti) u Srbiju što bi moglo još malčice pogurati rezultat, a nije isključena ni neka akvizicija (Srbija ili Bosna)…inače, slažem se da se u RH uvijek očekuje nekakav eksterni impuls za bilo što, većina građana je pasivna, kako u političkom, tako i u poslovnom pa čak i u privatnim životima…

Vidim da je Lactalis (Dukatov vlasnik) danas preuzeo za 630 milijuna eura neku španjolsku mljekarsku grupaciju.
http://www.topagrar.com/index.php?option=com_content&task=view&id=20379&Itemid=521

Nisam stigao jučer komentirati "ovo"…
Mora da si tak lucidan od tog graha..pitaj herbu jel ima neki grah u formi tableta…da možeš pocuclat koju kad ti dođe….pita bosanac za stanove…ne da mu se vadit iz Oglasnika…publika je tu…hidra ruši rekorde…u sedlu si čuvječe!!!!
I jako mi je supać da razmišljaš o DM udlagača 2….probaj na uzbekistanskom…njih ima puno i puni su para za kopnju hmmmmm…dionica…nisam rekao loših to ti se učinilo.
Poslije idi i na Part 3.Mali ulagač protiv preživjelih čitatelja…neče ih biti puno…

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

ma ne govori to o nama koji ‘to’ čitamo, nego o tome kakav je tekst…
pa ja odavno čitam ovu kolumnu kao laganu satiru (ako se može za satiru reći lagana?)
evo čitam podatak o prodaji Života u raju naše Vlatkice: 644 laganih komada za srpanj!
ako je točan podatak o 400-tinjak posjeta na ovu kolumnu, onda Tomek nemaš više kaj razmišljat’
pero u ruke daj nam više smijeha, tracheva, piši o tome što te pali, gasi, što voliš obući, koja ti je omiljena boja, marka i sl.

što se tiče tvoje dileme: možda da ipak sad sve prodaš (cijeli portfelj!) onda kupiš nešto, bilo što, radi držanja, pa kad Herba ode na soma dolara, e onda fakat više nemaš kaj čekat’

aj bok, čitam te rado… mislim si da možda i ja mogu ostvariti hrvatski san ako izdam neki roman?
tko zna…

nije valjda da je nick “knut” potaknut “velikim knutom hamsunom” vjecnim uzorom charles-a bukowskog 🙂

nije valjda da je nick “knut” potaknut “velikim knutom hamsunom” vjecnim uzorom charles-a bukowskog 🙂


nije valjda da je nick "knut" potaknut "velikim knutom hamsunom" vjecnim uzorom charles-a bukowskog 🙂

Bukowskog ili Bulkowskog? Da nije ipak Hank Kinaski?

[i]Volatile Ass as an Asset Class[/i][emo_funta][emo_dolar][emo_euro]

Heba te led ovo ne samo da je najčitanije već i najkomentiranije. Birtić rastura sve u 16.
Bravo majstore. [thumbsup]

who dares, wins

smo da pozdravim sto bi rekao moj kolega da ostavim trag postojanja

ne mari za male stvari i ostat ce male

New Report

Close