Analitičari očekuju nastavak jačanja švicarskog franka

Naslovnica Forum Komentari članaka Analitičari očekuju nastavak jačanja švicarskog franka

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Moje mišljenje je da će franak padati jer se špekulativno napuhao u strahu od dužničke krize Grčke.
Budući da od dužničke krize neće biti ništa, nema razloga za rast franka.
Osobno poznam 2 -oje ljudi kojji su zatvorili kredite u Švicarcima na razinama preko 5,40kn za 1 franak.
Vjerojatno je puno ljudi koji u strahu žele zatvoriti kredite ili istima promijenuti valutne klauzule za Eure (zatvoriti stari i otvoriti novi kredit) pa samatram da su ovakvi članci napisani u svrhu podizanja profita Banaka a ne u svrhu zaštite malih i nemoćnih
U svakom slučaju ovo je moje mišljenje i nije nagovor na ništa u svezi kupovine,prodaje, zatvaranja ili otvaranja kredita.

p.s.
iskustvo mi govori da su analitičari vrlo pametni, obrazovani i kompetentni ljudi koji rade u zamjenu za plaću, pa samim time i plasiraju ono što od njih nalogodavci i vlasnici traže jer njihov posao je zaraditi plaću i osigurati profit institucijama za koje rade.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

Potpuno se slažem s tobom Goran8 i dodao bih da se uopće ne isplati prebaciti kredit iz švicaraca u drugu valutu… uzmite kalkulator i izračunajte i sve će vam biti jasno…

Što sad banke i auto kuće ne daju kredite u Švicarcima (kad već očekuju rast, nema razloga da se brinu).
Ja ih nisam nigdje vidio, a baš bi sad rado uzeo jedan po 5,40…
Ako netko zna neka ovdje javi, baš mi se nekako kupuje auto ali isključivo na kredit ili lizing u CHF.

Ovaj omjer 1,20-1,25 je nekad bio Dem za 1 Franak.

who dares, wins


Što sad banke i auto kuće ne daju kredite u Švicarcima (kad već očekuju rast, nema razloga da se brinu).
Ja ih nisam nigdje vidio, a baš bi sad rado uzeo jedan po 5,40…
Ako netko zna neka ovdje javi, baš mi se nekako kupuje auto ali isključivo na kredit ili lizing u CHF.

Niti jedan medij nema snage pričati o ovome jednostavno zato što su rijetke institucije koje ulažu u marketing BANKE. Mediji nesmiju pilati granu na kojoj sjede.
npr. na autocesti od Zagreba prema obali još uvijek možete vidjeti nasmijana lica političara kandidata za Predsjednika, zamislite još su i danas tu, a to je jednostavno zato što firme manje ulažu u promociju i nemamo dovoljno kampanji da zamijenimo stare postere novima.

Uskoro nas očekuje poskupljenje hrane, i poskupljenje monopolskih proizvoda uključujući (nafta, plin, struja) a nasuprot tome imamo smanjenje vrijednosti svega ostalog : dionica, firmi, kuća, stanova, zemljišta, intelektualnog vlansitšva, usluga i sl.
Prava deflacija, ali zbog rasta hrane Vlada će vidjeti inflaciju i krenuti sa antiinflacijskim programom.
Svi oni koji štede se pitaju MOŽE LI BOLJE.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

s obzirom da pratim forex i to iskljucivo eur/chf, na mjesecnom grfu jaki tunel prema gore koji ocekujem da probije kad izade biti ce franak 1.7-1.9 za euro, to je moje misljenje prema grafu ali tko zna sta svijet smjera

ne mari za male stvari i ostat ce male

heeheh !!!!!!

voli vas andmar

Pišete bedastoće NHF ( osim Gorana )

Uz znanje inajsd info ti nije potreban.........

New Report

Close