HRT: Nadamo se da će Vlada preispitati prijedlog o smanjenju RTV pristojbe

Naslovnica Forum Komentari članaka HRT: Nadamo se da će Vlada preispitati prijedlog o smanjenju RTV pristojbe

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Bravo za Vladu , HRT je prešao sve granice dobrog vladanja i ne gledamo ga jer nemamaju nikakvu ponudu , a cijena ima je rasla bez pitanja ,a novac odlazio u nepoznato.

A ja se iskreno nadam da će vladajući još malo razmisliti i spustiti taj usrani harač, kojeg ja odbijam plaćati, na 0,75 posto prosječne plaće PRETPLATNIKA. Pa kad budu fakturirali penzićima od 8 do 20 kuna, radnicama na blagajni 20-30 kuna, a većini puka od 20 do 40 kuna, onda to će biti pošteno i realno.

Uvijek volim gurnuti pod nos zagovornicima teze da se to mora platiti, jer tako zakon kaže, činjenicu da danas prosječan televizor, dakle standard današnjice – LCD 82 cm, košta oko 2800 kuna, a po starom modelu harača u pet godina, koliko je razuman životni vijek istog, pristojbe, koju nazivaju porezom na posjedovanje prijamnika, plaćalo se 4800 kuna… Zamislite da takav omjer plaćate unutar deset godina na automobile…

[color=blue][b]Ferengi Rule of acqusition #37: Ask not what your profits can do for you, but what you can do for your profits.[/b][/color]

106 XR, 11.06.2010. u 02:17

“Visina pristojbe predstavlja značajan teret građanima s obzirom na trenutačnu gospodarsku situaciju te ju je nužno uskladiti s platežnom moći građana”, kazao je ministar kulture Božo Biškupić.

kakve li usrane demagogije… kakvog li slavodobitnog bacanja kovanica fukari u sesir…
umjesto da broj djelatnika svog ministarstva uskladi s plateznom moci gradjana… broj tamo zaposlenih bez kojih se moze nedvojbeno predstavlja znacajan teret gradjanima s obzirom na trenutacnu gospodarsku situaciju…
ma k’o da me briga, u ostalom…

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0

New Report

Close